Nápojové automaty

nabízíme tyto nápojové automaty

Kancelářské automaty

- vyberte si z nabídky kancelářské automaty

MINI PICCOLO

Velmi reprezentativní stroj nabízí široký sortiment nápojů, jednoduchou obsluhu a kontrolu prodeje. K jeho přednostem patří sekundová rychlost přípravy nápojů (9 sec./ nápoj), prvotřídní kvalita a spolehlivost.

více o MINI PICCOLO

 

PICCOLO XS

Kompaktní automatický přístroj na přípravu teplých nápojů PICCOLO je nejlepším řešením. Největší předností je nízká poruchovost, maximální hygieničnost a jednoduchá obsluha.

více o PICCOLO XS

PICCOLO XM

Tento typ byl navržen, aby sloužil v menších provozech a zároveň vynikal vysokou kvalitou. XM provádí veškeré funkce, jež byste mohli očekávat od většího stroje. Dodává se jak ve verzi INSTANT (3-5 kontejnerů), tak i ve verzi ESPRESSO.

více o PICCOLO XM

 

PICCOLO XL

Automat XL H/6 s kapacitou 300 kelímků svým širokým sortimentem splňuje všechny podmínky komfortního poskytování více druhů teplých nápojů.

více o PICCOLO XL

BARISTA

Tento stroj je bez mincovníku a převážně je určen do restauračních provozů. Kombinace 8 druhů nápojů dostatečně zajišťuje potřebný sortiment.

více o BARISTA

 

Veřejné automaty

- vyberte si z nabídky veřejné automaty

Sagoma Luce Eco

Sagoma Luce Eco splňuje veškeré představy moderního stroje. Příznivá cena a nízké náklady Vás okamžitě uspokojí. Věříme, že tento stroj si Vás získá především svým přitažlivým designem a rychlou obsluhou.

více o Sagoma Luce Eco

 

Luce

Elegantní prodejní automat klasického tvaru a kompletního osvětlení. Neodolatelný pro opravdové labužníky. Hlavním rysem je nejvyšší kvalita kávy a všech ostatních nápojů. Můžete si vybrat stroj v černém nebo bílém provedení.

více o Luce

Luce Publico

U tohoto typu nápojového automatu,který svým sortimentem je shodný s automatem LUCE byl kladen velký důraz na zabezpečení stroje. Proto je možno tento stroj umístit do nejnáročnějších provozů.

více o Luce Publico

 

Maxi Luce

Tento automat nabízí bezkonkurenční výběr. Volba každého nápoje je jednoduchá díky logickému a snadnému grafickému zobrazení. S kapacitou 800 kelímků a 22 volbami splňuje všechny podmínky komfortního poskytování více druhů teplých a chlazených nápojů.

více o Maxi Luce

O kávě ...

Vědci radí: Pijte kávu-napomáhá hubnutí!

Chystáte-li se zrovna cvičit, dejte si šálek lahodné kávy a zvýšíte tím nejen svou energii, ale urychlíte také spalování tělesných tuků, napsal britský deník The Times.

Káva představuje nejrozšířenější návykovou drogu na světě! Ozývají se varovné hlasy. Vědci z Aust ...

Dopočujeme

Copyright © 2009-2024 meranocaffe.cz. All rights reserved. Created by wwwstranky.eu