Pořízení nápojového automatu

Možnosti pořízení nápojového automatu:

a. Provoz nápojového automatu naší firmou

V tomto případě, pokud lze předpokládat dostatečný obrat, vzhledem k typu nápojového automatu, je nápojový automat umístněn a provozován naší firmou. O stroj se staráme kompletně sami, často však klienti z hlediska operativnosti a kontroly dávají přednost doplňování vlastním pracovníkem, kterého za odvedenou práci odměňujeme my. Ceny stanovujeme běžné tj. 10 - 13 Kč.
Majiteli provozovny, objektu náleží provize 10 - 20 % (dle obratu), z každého prodaného nápoje.

b. Pronájem nápojového automatu

Výše pronájmu závisí na typu nápojového automatu. V ceně pronájmu je bezplatný servis, pravidelná kontrola technického stavu, dovoz směsí a kelímků. Podmínkou je odebírat ingredience po dobu nájmu od pronajímatele.Smlouva je minimálně na dobu 12 ti měsíců. Veškerý zisk a tržba je zákazníka a ten z ní platí nájemné. Výhodou při této formě pořízení stroje je, že nejste vlastníkem a tudíž Vám odpadají starosti s údržbou, opravami a následně po amortizaci s vynaložením dalších finančních prostředků na koupi nového stroje

c. Hotovostní platba

V ceně je obsažena doprava k zákazníkovi,instalace stroje zaučení obsluhy stroje, dodávka sady šálků a podšálků značky JACOBS. Do všech strojů dodáváme vysoce kvalitní suroviny od českého výrobce AG FOODS a prémiovou kávu JACOBS Vending Gold.

d. Leasing

Cena stroje při pořízení na leasing závisí na výši akontace ( min. 20 % ) a době, po kterou bude nápojový automat splácen. Návrhy splátkových kalendářů pro určitou výši akontace a dobu splácení Vám po dohodě rádi zašleme.

O kávě ...

Vědci radí: Pijte kávu-napomáhá hubnutí!

Chystáte-li se zrovna cvičit, dejte si šálek lahodné kávy a zvýšíte tím nejen svou energii, ale urychlíte také spalování tělesných tuků, napsal britský deník The Times.

Káva představuje nejrozšířenější návykovou drogu na světě! Ozývají se varovné hlasy. Vědci z Aust ...

Dopočujeme

Copyright © 2009-2024 meranocaffe.cz. All rights reserved. Created by wwwstranky.eu