Prodejní automaty

nabízíme tyto prodejní automaty

Snakky RY

SNAKKY RESTYLING je oproti dosavadnímu automatu SNAKKY nový estetickya technicky inovovaný model,ideální pro středně velké prostory.

více o Snakky RY

 

Snakky

Optimální poměr mezi rozměrem automatu a kapacitou, ergonomický odběr vydaného zboží, 16 bitová elektronika a výška 1700 mm vhodný pro střední provozy.

více o Snakky

Snakky SL

Stejná technologie jako u SNAKKY a možnost spojení se SNAKKY či KIKKO na jeden mincovník i pro 2 tyto automaty jsou nespornou výhodnou jeho fungování.

více o Snakky SL

 

Snakky Max

Další důkaz o široké variabilitě automatů se značkou Necta. Tento automat společně s automatem ASTRO i ZENITH, vytváří možnost široké nabídky teplých nápojů, studených balených nápojů a balených potravin.

více o Snakky Max

Sfera

Spojení vyspělé 16 bitové elektroniky a dessignové sladění s řadou dalších nových automatů Necta předurčují tento automat k širokému využití.

více o Sfera

 

Sfera food

Tímto automatem je obohacena řada automatů značky NECTA o možnost prodeje čerstvých potravin, uchovávaných v prostoru s teplotou nižší nežli 4°C. Oddělení spodní 3 zásuvek od ostatních prostoru poskytuje značnou variabilitu prodávaného sortimentu.

více o Sfera food

O kávě ...

Vědci radí: Pijte kávu-napomáhá hubnutí!

Chystáte-li se zrovna cvičit, dejte si šálek lahodné kávy a zvýšíte tím nejen svou energii, ale urychlíte také spalování tělesných tuků, napsal britský deník The Times.

Káva představuje nejrozšířenější návykovou drogu na světě! Ozývají se varovné hlasy. Vědci z Aust ...

Dopočujeme

Copyright © 2009-2024 meranocaffe.cz. All rights reserved. Created by wwwstranky.eu